tel. 531 704 405, tel. 501 597 462
Stary Dybów, ul. Myśliwska 27

opieka przedszkolna i żłobkowa

Opieka przedszkolna i żłobkowa

Od września 2019 roku rozszerzamy naszą ofertę o opiekę nad młodszymi dziećmi. Otwieramy dwie grupy (max. 15 dzieci) dla dzieci 1-3 lat, w ramach działalności naszego przedszkola. Nasz Żłobek będzie działał od godz. 6 do 18, oferował pełną opiekę całodzienną z naszą wykwalifikowaną kadrą oraz pełne wyżywienie. Dzieci będą mieć do dyspozycji plac zabaw oraz nasz ogromny ogród.

Cena to 900 zł na miesiąc, choć de fato rodzice zapłacą nie więcej niż 500 zł. Co najmniej 300 zł refundacji czesnego pochodzić będzie z Radzymińskiego Bonu Malucha, a dodatkowe 100 zł z Rządowego Programu Maluch+, które żłobek jest beneficjentem.
Także dla maluchów będą prowadzone zajęcia z języka angielskiego w ramach Międzynarodowego Programu Powszechnej Dwujęzyczności „BILINGUAL FUTURE”. To unikalny Program, którego celem jest codzienne kontekstowe osłuchiwanie dzieci z językiem angielskim w okresie szczególnej wrażliwości językowej (od 0 do 6 lat).

Celem jest to, by angielski nigdy nie stał się dla nich językiem obcym. To oznacza, że dzieci będą przebywać w środowisku języka angielskiego nawet kilkanaście godzin dziennie. Więcej informacji www.bilingualfuture.com
Tak skonstruowana oferta pozwala Rodzicom małych dzieci na komfort powierzenia dziecka naszej placówce. Dziecko można zapisać do nas w okresie żłobkowym i w tym samym środowisku, z tą samą kadrą, w tym samym otoczeniu kontynuować opiekę i edukację do 6. roku życia.

Skontaktuj się z nami!

i dowiedz się więcej