tel. 531 704 405, tel. 501 597 462

13 mar 2019

Program Dwujęzyczności Dzieci

Program dwujęzyczności

Już od marca tego roku wdrażamy w naszej placówce Program Dwujęzyczności Dzieci pod patronatem brytyjskiego przedstawiciela Yellow House English.

Co Wy na to?

Certyfikat

"Yellow House English Ltd. UK Registered company number 07552041, 5-7 Stert Street, Abingdon OX14 3JF, Oxfordshire, UK zaświadczamy, że Przedszkole Publiczne Teddy (ul. Myśliwska 27,05-250 Stary Dybów) jest Partnerem Międzynarodowego Programu Powszechnej Dwujęzyczności „Dwujęzyczne Dzieci” / „Bilingual Future”"

<< Wróć do poprzedniej strony